top of page
A7309302-2_edited.jpg

בונות לך מלתחה שתיהני ללבוש בכל בוקר,

ומתאימה באמת למי שאת!

בלי שירדת גרם במשקל. בלי צורך בידע קודם בכלל
ובמינימום מאמץ בבוקר ובמקסימום סטייל

הארון מפוצץ ואין לך מה ללבוש? את חשה תסכול מהעובדה שאת פשוט לא מצליחה להתחדש ולחדש? תקשיבי לזה!

סטייל הוא שריר, שכמו כל שריר אחר בגוף,
ברגע שאנו לא משתמשות בו לאורך זמן הוא מתכווץ, נחלש ומתקבע לכדי משהו מצומצם מאוד שלרוב קשה לנו לזוז ממנו. אז אם את חווה תקיעות, נמאס מג׳ינס, טייץ וטישירטי ומאזור הנוחות בחייך ואת מרגישה שהגיע הזמן להביא את מי שאת באמת ואת הפוטנציאל שלך לידיי ביטוי, לחזק את שריר הסטייל וכך גם את הנוכחות שלך בחייך?

אז הגעת למקום הנכון

יש קשר הדוק בין הדימוי העצמי שלנו

למה שאנחנו לובשות...

האופן בו הארון שלנו מסודר משפיע על איך שנתלבש בבוקר והאופן בו אנו מתלבשות משפיע ישירות על רמת האפקטיביות, כושר קבלת ההחלטות ועל רמת האנרגיה בחיי היומיום שלנו.

סטיילינג אישי, היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לשיפור דימוי הגוף שלמעשה מהווה מרכיב מרכזי בתחושת הערך העצמי שלנו. תחושת ערך עצמי היא חיובית היא זו שתכריע את בריאותינו הנפשית ותהווה בסיס ליצירת בטחון עצמי יציב וחזק שמגיע מבפנים ולא תלוי בשום דבר חיצוני.

דימוי הגוף שלנו = האופן בו אנו תופשות את עצמנו, משפיע על כל תחומי חיינו - עבודות שניגש אליהן, האימהות שלנו, בנות הזוג שאנחנו, המיניות שלנו והחופש שלנו להיות מי שאנחנו עד הסוף בלי פחד.

מתוך 12 שנים שלי בתור סטייליסטית אישית שמלווה נשים ובני.ות נוער בתהליכי אימון וסטיילינג תרפי מעצימים, אגיד בבטחון שישנה משמעות כבירה לבגדים אותם אנו בוחרות לשים בארון ועל הגוף שלנו במהלך חיינו, ולכן חשוב לעצור ולהבין איזה אשה אני רוצה להיות ולהתחיל לדבר, להיות ולהתלבש אותה מעכשיו.

A7309370 copy-3 copy.jpg

למי מתאימה תכנית

סטיילינג תרפי?

למי שמרגישה שנמאס לה מהג׳ינס והטישירט, נמאס לה מבייסיק ושהגיע הזמן להעז.

למי שמרגישה שבמשך שנים היא יוצאת לקניון ולא מצליחה למצוא פריט אחד בזארה ומנגו ושהיא היתה רוצה מאוד להתחדש בפריטים מיוחדים מהחנויות הללו.

למי שמרגישה שהיתה רוצה להבין מהו הסגנון האישי שלה ולהתחיל לשחק עם הסטייל שלה וללבוש כל מיני שילובים מיוחדים וכך לבטא את כל הצדדים של האישיות שלה. 

מי שרוצה להביא את עצמה לידיי ביטוי גם מבחוץ למעשה ליצור הלימה בין האשה שהיא מרגישה בפנים לאשה שהיא נראית מבחוץ.

 מה אקבל מתכנית 

 סטיילינג תרפי? 

ארון מדויק ומזוקק שמכיל רק פריטים שאת אוהבת והרבה מהם. מגוון ססגוני ועשיר של שילובים, של פריטים ואפשרויות ללוקים שיאפשר לך להביא את כל קשת האישיות שלך לידיי ביטוי גם דרך הבגדים. תביני בדיוק איך ואיפה למצוא בגדים שמתאימים לך בקלות ובהירות ובעיקר תתחילי להעז להיות את, להרגיש שלמה ובטוחה בעצמך ובגוף שלך. להנות ממה שיש לך ולהרגיש בנוח להביא את עצמך לידיי ביטוי. תתחילי להתלבש ממקום של הנאה וכבוד לעצמך וכך לחיות כאשה חופשיה שאומרת ומתלבשת את האמת שלה באומץ בלי להתנצל.

Succulent Plant

איך זה עובד?

3/

נפגשות
ליום קניות:

אנו נפגשות במרכז קניות ולומדות לקנות כמעט בכל חנות לפי הסגנון שלנו ולפי הצבעים והגזרות שמתאימים לנו, בצורה פשוטה, ממוקדת ויעילה. חוויה שונה לחלוטין מכל חווית קניות שהכרת עד היום. בנוסף אנו יוצרות מבחר שילובים וממשיכות לתרגל אומץ.

2/

נפגשות אצלך
במלתחה:

במפגש מלתחה אנו מתחילות באבחון גזרות, צבעים וסגנון כדי שתלמדי להבחין בדיוק מה מתאים לך, ומסיימות בפרקטיקה: דיוק המלתחה כך שישארו בה רק הפריטים המוצלחים שאת אוהבת מהם אנו יוצרות שילובים, לומדות טכניקות להתאמות צבעים ואקססוריז ויוצרות רשימת קניות של פריטים חסרים.

1/

מתחילות בשיחת אימון של דיוק והגדרת המטרות שלך

נשוחח במשך שעה עד שעה וחצי כדי להבין מי את, מהי מערכת היחסים שלך עם הבגדים ומה את רוצה לייצר לך בחייך היום

התהליך כולל חודש ליווי אישי בוואטסאפ ללא הגבלה: להתייעצויות, שאלות, שיתופים ותמיכה בדרך החדשה שתצאי אליה כך שנבטיח שהדרך שנעשה יחד תהפוך למציאות מעשית בחייך

* השיחה ללא תשלום וללא התחייבות

A7308991-2.jpg

מה זה
סטיילינג תרפי?

סטיילינג תרפי הוא תהליך כמעט זהה לתהליך סטיילינג אישי כמו שאנו מכירות = [סידור ודיוק מלתחה, קניות בגדים חדשים, יצירת שילובים ובניית סגנון אישי]

בתוספת פלוס + משמעותי. בתהליך סטיילינג תרפי אנו מטמיעות ומבטיחות את השינוי מבפנים ומבחוץ כך שישמר לטווח הרחוק. אנו לומדות כלים פרקטיים ומשמעותיים להמשך איתם נוכל ליישם באופן עצמאי, לבחור בבטחון וללכת אחרי בחירות ליבנו באומץ.

 

סטיילינג תרפי הינו כלי טיפולי שעוזר לנו להביא את עצמנו לידיי ביטוי ברמה ההוליסטית - גם להגיד את מה שאנו חושבות בלי לפחד וגם להתלבש כמו שאנחנו רוצות בלי להתנצל ולהיות נשים שחוגגות את עצמן, את מה שיש להן, חיות את הכאן ועכשיו ומגשימות את החזון שלהן עד הסוף.

 מה אנחנו עושות בתהליך

סטיילינג תרפי? 

סטיילינג והאופן בו אנו בוחרות להתלבש מושפע מ20% טכניקה ו80% בראש.
לכן במפגש סטיילינג תרפי אנו מתחילות בשיחה כדי להכיר את דפוסי החשיבה שלך בנוגע למה שאת חושבת שמתאים לך או לא ולומדות להגמיש את הדפוסים הללו כדי שתוכלי להפתח לסגנונות שעד היום רצית ללבוש ולא העזת.
בשלב הבא אנו מתנסות ומודדות, משלבות שילובים חדשים, לובשות פריטים שלא חלמנו שיתאימו לנו ומגלות עולם חדש של אפשרויות מבחינת בגדים, צבעים, נעליים, גזרות, סגנונות ושילובים שמתאימים לך ולמה שאת אוהבת.

כך שבסיום התהליך תוכלי לדעת בדיוק אילו פריטים לאסוף לתא המדידה בכל חנות, לבחור בבטחון את מה שמתאים לך בדיוק, להצליח לגוון ולחדש, לקנות בקלות מגוון פריטים בכל סיבוב קניות ואפילו להנות מזה.

המלצות

הגעתי אל ערבה מספר חודשים אחרי לידה ראשונה ו-12 ק״ג עודפים (אבל מי סופר). הבגדים בארון כבר לא התאימו והבאסה חגגה. החלטתי שבמקום לאכול את הלב, נמקסם את הקיים. זה לא אומר שהרגישות שלי למשקל ולמצב החדש נעלמה ולכן מאוד אני שמחה שאת התהליך עשיתי עם ערבה שהייתה מאוד מכילה ורגישה. למדתי המון! ערבה עשתה לי למצוא את הסטייל שלי ולהגדיר אותו (היי בוהו-שיק 🙂) ולמעשה נתנה לי מצפן שמדייק לי את הבחירות שלי ועוזר לי לבחור את הבגדים שאני נראית בהם מעולה. אחרי כל הכלים שקיבלתי, פתאום האסימון נופל (או ברוח התקופה, הוואצאפ מתקבל 😜) ואת מבינה בצורה ברורה למה הדברים שלבשת בעבר עבדו או לא, בלי ספקולציות. המון תודה ערבה על יומיים מאוד מיוחדים, מהנים והתחושה הנהדרת עם הבגדים החדשים!

27544651_10155965919428190_4376271715651867941_n_edited.jpg

ליזי כרמי
בעלים ומנכלית של חברת פרסום

גלריה
תהליכי ליווי - סטייליסטית אישית

טופס

גלריה - הסטייל שלי