top of page
סדנאות-סטיילינג-ערבה-ויטנברג.jpg

הסטייליסטית ערבה ויטנברג

מחפשת סדנה איכותית ומיוחדת לעובדים שלך?

כדאי שתכירי את סדנאות לסטיילינג של הסטייליסטית ערבה וינטנברג - סטיילסטית אישית בעלת ניסיון של למעלה מ11 שנים ועם אמונה שסטיילינג זה אחד הכלים העצמתיים להתפתחות אישית.

סדנת סטיילינג חווייתית ומעצימה לערב גיבוש לעובדות

מתכננת ערב גיבוש לעובדות שלך בחברה? מעוניינת בסדנאות לסטיילינג מיוחדות לנשים? סדנאות סטיילינג לנשים של הסטייליסטית ערבה ויטנברג, הן כל מה שאת צריכה כדי להעניק לעובדות שלך במשרד חוויה עצמתית ומהנה, כזו שתחבר את המשתתפות לעצמן וכך אחת אל השניה.

הסדנה כוללת בתוכה תוכן רלוונטי המביא את הסטיילינג מהמקום של שיח על דימוי גוף ומהו תפקיד הבגד בחיינו, דרך יצירת הסגנון האישי שלנו כדרך ביטוי ועד יצירת שילובים, בחירת צבעים כדי שכל אישה תוכל להנות מלהתלבש בבוקר תוך 5 דקות.

 

סדנאות סטיילינג מביאות איתן ערך מוסף שיקנה לעובדות החברה ביטחון בעצמן מה שישפר את תחושתן, את תפוקתן בעבודה ובעיקר את החיבור שלהם למקום העבודה והרצון לתרום בו ולתת מעצמן כי ברגע שאנחנו מרגישות יפות באור של עצמנו אנחנו מעבירות את זה הלאה לעולם. 

סדנאות-סטיילינג.jpg

ערבה ויטנברג בסדנת סטיילינג לנשים במשרדי חברת גוגל, לונדון.

ללמוד הכל על שילוב בגדים מהארון האישי!

בסדנת סטיילינג אישי של הסטייליסטית ערבה ויטנברג, העובדים שלך יקבלו הזדמנות לעצור ולבחון את עצמם ואת מה שעושה להם טוב מבחוץ פנימה, כאשר סטיילינג מביא עולם הוליסטי המורכב מהעבודה על הגוף והנפש במקביל.

 

בסדנה נלמד על עצמינו דרך יצירת סגנון אישי ייחודי המבטא את מי שאנחנו היום, דרך הבנה של אילו צבעים וגזרות מחמיאים לנו, נתרגל מגוון דרכים לשילוב בגדים מהארון האישי ליצירת מלתחה חדשה ומדויקת וכל זה ללא קניה של בגדים חדשים.

 

הסטייליסטית ערבה ויטנברג מביאה איתה ניסיון בינלאומי ביצירת סדנת סטיילינג אישי אותן העבירה בארץ ובלונדון. לסדנאות ערבה מביאה איתה מגוון רחב של פריטים אופנתיים ליצירת שילובים בעזרתם נוכל ללמוד ולתרגל את הביטוי העצמי של כל אישה וגבר, באמצעות הבגד כשהמטרה היא שנצא מחוזקים מהסדנה, עם גב זקוף, גאים בנוכחות שלנו בעולם.

מחיר סדנה משתלם ומותאם לתקציב שלך!

פעמים רבות כאשר ניגשים לחפש סדנת סטיילינג מחיר מהווה שיקול משמעותי עבור מקבלי ומקבלות ההחלטות.

 

על מנת שתוכלי לקיים סדנת סטיילינג מחיר המתאים לתקציב שלך, הסטייליסטית ערבה ויטנברג תבנה עבורך סדנה המותאמת לצרכים של העובדים והעובדות שלך, לאופי החברה, לתוכן הרצוי, וכמו כן תתאים את מבנה הסדנה ואת אורך הסדנה לפי תקציב מוגדר מראש.

ערבה העבירה עד היום סדנאות מעשירות ומעצימות, בתחום הסטיילינג, בחברות גדולות כמו Google וJW3 לונדון, בעיריות ברחבי הארץ ובחברות בוטיק.

 

הסדנאות של הסטייליסטית ערבה וינטנברג, מותאמות באופן אישי לאופי הקבוצה ולכמות האנשים בסדנה וכן מתאימות לגברים, לנשים ולקבוצות מעורבות, מ-5 עד 25 משתתפים ומשתתפות בכל סדנה.

לחצי לקבלת הצעת מחיר לסדנה >>

סדנאות לסטיילינג של הסטייליסטית ערבה ויטנברג

סדנאות לסטיילינג יכולות לשדרג כל אירוע חברה או כל מפגש חברתי של עובדים ועובדות במשרד. על מנת שתוכלי להעניק לעובדים ולעובדות שלך מתנה נפלאה וחוויה מעשירה ומעצימה, אישית, מלמדת ומיוחדת במינה, כל מה שאתם צריכה לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון של הסטייליסטית ערבה ויטנברג ולתאם סדנה ביום ובשעה המתאימים ביותר ללוח הזמנים של העובדים שלך -

התקשרי עכשיו:

050-974-9744

לקוחות נבחרים

עיריית-כפר-סבא.png
גוגל.png
דה-מרקר.png

המלצות

"בחודש יולי 2021 הזמנו את ערבה ויטנברג להנחות סדנת סטיילינג באגף הרווחה בעיריית כפר סבא.

ערבה המקסימה, העניקה לנו בוקר שכולו חוויה של צבע, התאמות, שילובים, אקססוריז ועוד... פינוק וכיף אמיתי! 

למדנו שאנחנו הרבה יותר יפות ממה שאנחנו חושבות על עצמנו ושכדאי שנתלבש לא כדי להעלים, אלא כדי להעצים את עצמנו.

נהננו מכל רגע ויצאנו עם טיפים שימושיים. מומלץ בחום!"

עיריית כפר סבא

___________________________

"אנחנו כל כך שונות וכל אחת קיבלה בדיוק את מה שהיא הייתה צריכה.

אנחנו כבר מתלבשות אחרת למשרד וליום יום-קל להיות יפה יותר,

זה נתן בוסט לwell being וחשק לעוד (אני באופן אישי כבר הסתפרתי וצבעתי לצבע חם יותר שהולם אותי בהרבה)

ההרצאה שלך והחומרים שהבאת איתך היו כל כך פשוטים ויחד עם זאת יעילים ומדויקים.

קל לזכור מה לעשות בבוקר מול הארון

או בחנות בגדים הבאה

אם צריך יש תמונה של כל הצבעים שמתאימים וכל מה שנותר-

זה ליישם". 

תודה רבה רבה,

היה מעולה- עדנה, שלומית, אליענה, רותם, אליז ורביד.

יום בנות בחברת Deep Optics

___________________________

bottom of page