top of page
הסטייליסטית-ערבה-ויטנברג

הסטייליסטית ערבה ויטנברג

למי מתאים סטיילינג תרפי?

במאמר זה חשוב היה לי לעשות לך סדר בכל תחום הסטיילינג תרפי שנחשב חדש בעולמינו ולתת מענה על שאלות נפוצות בתחום.

 

למי מתאים סטיילינג תרפי? מה בפועל קורה בתהליך שכזה, מה ההבדל בין סטייליסטית אישית לסטייליסטית תרפיסטית ומה זה בכלל סטיילינג טיפולי?
כל התשובות במאמר זה.

סטיילינג-תרפי.jpg

סטיילינג תרפי

למי מתאים סטיילינג תרפי? – כלי לחיזוק דימוי גוף חיובי ובטחון עצמי בכל מידה וגיל

אם את חווה תקיעות, שהיית רוצה מאוד להעז ומשהו עוצר אותך, אם את מרגישה שהיית רוצה להרחיב את הגבולות של עצמך ולצאת מהאזור הנוח שמשאיר אותך באותם הדפוסים שמובילים לאותן תוצאות שהיית רוצה לשנות, סטיילינג תרפי הוא מה שחיפשת.

 

בעזרת שיטת האימון סטיילינג תרפי תצרי פריצת דרך בחייך ותוכלי להבין מה גורם לתקיעות שאת חווה ואיך ניתן להתיר אותה כדי לעשות שינוי של ממש ולשדרג משמעותית את איכות חייך.

מה זה סטיילינג תרפי?

כששואלים אותי מה זה סטיילינג תרפי היום אני כבר שמחה להגיד שזוהי שיטת הטיפול המוכרת ביותר ויותר מקומות בעולם ונלמדת כיום בתואר שני למטפלים באוניברסיטת בן גוריון.

 

אז מה זה סטיילינג תרפי, זה לעשות עבודה מבחוץ פנימה בה דרך הבגדים שאני בוחרת לעטוף בהם את גופי אני לומדת להציב גבולות, לדעת מה אני אוהבת, מה עושה לי טוב, איפה אני רואה את עצמי בעתיד ומה משרת או שכבר לא משרת את המטרות החשובות עבורי היום.

 

בשונה מסטיילינג שאנחנו מכירות מהכותרות סטיילינג תרפי עושה בבגד שימוש שנועד לעזור לנו לחבר אותנו לעצמינו ולא להפוך אותנו למשהו שמתקרב למודל יופי כלשהו.

 

סטיילינג תרפי בא לחלץ מתוכנו את עצמינו ולהביא את לידיי ביטוי היופי של האני האותנטי שלנו במלוא הדרו לעולם, בביטחון בתחושת נינוחות בעור של עצמנו ובנוכחות מלאה ושלמה.

 

מה ההבדל בין סטיילינג טיפולי לסטיילינג תרפי?

ישנו בלבול בין שני המושגים סטיילינג טיפולי וסטיילינג תרפי היות שתחום הטיפול בסטיילינג תרפי הוא תחום חדש שעוד מחפש את דרכו ועושה את צעדיו הראשונים ככלי טיפולי של ממש.

 

בשנים האחרונות פסיכולוגים החלו להמליץ למטופלים רבים להשלים את הטיפול הרגשי בטיפול מסוג סטיילינג תרפי שכן נחשב שיטה טיפולית ועל כן הבלבול.

 

הכלי סטיילינג תרפי שכמו כן גם סטיילינג טיפולי מטרתם להביא נשים וגברים להחבר לגוך שלהם ממקום חיובי ללא שינוי פיזי בגוף או ניסוי להתחכות אחר מודל היופי הנוכחי אלא שזוהי שיטה שמטרתה לעזור לנו להכיר ולדייק את עצמנו כדי לזכות באיכות חיים טובה יותר ובריאה יותר.

סטייליסטית אישית או סטייליסטית טיפולית?

קיים הבדל מהותי בין כסטייליסטית אישית לבין מטפלת בסטיילינג תרפי. סטייליסטית אישית תשים דגש לרוב יותר על התאמת הבגד לטרנד הנוכחי, ליצירת מלתחה אופנתית ולהתקרבות למודל היופי ולמה שנחשב ״אידאלי״.

 

מטפלת בסטיילינג תרפי תשים במרכז את התהליך הרגשי עליו מבוססים היחסים שלנו עם בגדים ומה הבגדים שיש לנו בארון או אלה שאנחנו אוהבות אומרים עלינו ואיך אנחנו עושות בבגד שימוש מעצים.


אבל אל דאגה! סטיילינג תרפי זה בכל זאת סטיילינג שמלווה בהרבה מאוד צבעים, שילובים מרהיבים ומלא מלא סטיייל מרגש שמחדש את הגוף ואת הנפש.  

אז מה עושה סטייליסטית טיפולית?

סטייליסטית טיפולית היא למעשה מטפלת בסטיילינג תרפי. סטייליסטית טיפולית יכולה להיות בעלת הסמכה של מטפלת או לא, והיא עוסקת בסטיילינג תרפי.

 

סטייליסטית טיפולית תבסס את עבודת הסטיילינג שלה עם הלקוחה על התהליך הרגשי, האישי, תנסה להבין מהיכן מגיעים הדפוסים שמביאים אותנו לבחור את הבגדים שאנחנו בוחרות, מה לעיתים תוקע אותו ומשאיר אותנו באזור הסולידי בו אנחנו מרגישות שאנחנו מתלבשות כל יום כמעט אותו דבר ואיך בעזרת הסטיילינג ניתן לשנות דפוסים, להרחיב את הגבולות ולהשליך את התהליך על תחומי חיים נוספים.

 

היתרון המשמעותי של סטיילינג תרפי שעושה סטיילסטית טיפולית הוא שלצד ההנאה מהתהליך המשמח, מתקיים תהליך עצמתי, מעמיק שנשאר לאורך זמן.

סטיילינג תרפי עם סטייליסטית מקצועית

אז אם את מרגישה שהגיע הזמן שלך לעצור ולעשות משהו עבורך. סטיילינג תרפי עם סטייליסטית מקצועית יכול להביא אותך לעשות את השינוי שחיכית לו שנים.

 

להרגיש מחוברת יותר לעצמך ולצרכים העמוקים שלך מבפנים ומבחוץ. להרגיש בנוח עם מי שאת ממש כמו שאת עכשיו ולהתחיל להנות מהגוף שלך, מלהתלבש בבוקר ומלהסתכל על עצמך במראה.

 

 לפרטים נוספים על תהליכי סטיילינג תרפי ולשיחת יעוץ בת 20 דקות ללא התחייבות התקשרי עכשיו למספר הטלפון:

050-974-9744

לקוחות נבחרים

עיריית-כפר-סבא.png
גוגל.png
דה-מרקר.png

המלצות

"בחודש יולי 2021 הזמנו את ערבה ויטנברג להנחות סדנת סטיילינג באגף הרווחה בעיריית כפר סבא.

ערבה המקסימה, העניקה לנו בוקר שכולו חוויה של צבע, התאמות, שילובים, אקססוריז ועוד... פינוק וכיף אמיתי! 

למדנו שאנחנו הרבה יותר יפות ממה שאנחנו חושבות על עצמנו ושכדאי שנתלבש לא כדי להעלים, אלא כדי להעצים את עצמנו.

נהננו מכל רגע ויצאנו עם טיפים שימושיים. מומלץ בחום!"

עיריית כפר סבא

___________________________

"אנחנו כל כך שונות וכל אחת קיבלה בדיוק את מה שהיא הייתה צריכה.

אנחנו כבר מתלבשות אחרת למשרד וליום יום-קל להיות יפה יותר,

זה נתן בוסט לwell being וחשק לעוד (אני באופן אישי כבר הסתפרתי וצבעתי לצבע חם יותר שהולם אותי בהרבה)

ההרצאה שלך והחומרים שהבאת איתך היו כל כך פשוטים ויחד עם זאת יעילים ומדויקים.

קל לזכור מה לעשות בבוקר מול הארון

או בחנות בגדים הבאה

אם צריך יש תמונה של כל הצבעים שמתאימים וכל מה שנותר-

זה ליישם". 

תודה רבה רבה,

היה מעולה- עדנה, שלומית, אליענה, רותם, אליז ורביד.

יום בנות בחברת Deep Optics

___________________________

"החלק הראשון של הסדנה שכלל שיחה עם הבנות היה מרגש מאוד,

הבנות שיתפו ממה שעל ליבן והרגשתי שיכלו להמשיך כך כל הלילה אם רק נאפשר להן. היה לי חשוב מאוד שהסדנה לא תתמצה באיזה צבע מתאים למי ואיך להחמיא למבנה הגוף, אלא לגעת בדימוי עצמי, בקבלת האחר, בהעצמה וזה בדיוק מה שהבאת איתך. הצלחת להגיע אל הבנות, ואם כל אחת מהן לקחה רק משפט אחד מהסדנה הזו, כבר עשינו משהו חשוב. מעבר לכך, היה כמובן גם הרבה פאן של התאמת צבעים, בגדים, שילובים מעניינים של בגדים ואביזרים מגניבים שהבאת וכמובן- מסיבת ההחלפות שעשינו והבנות עפו עליה ונהנו לגוון ולקחת בגד שחברה כבר לא צריכה (וככה גם עשינו משהו טוב למען כדור הארץ).

 בקיצור, הייתה סדנה מעולה ששילבה גם את התוכן המשמעותי, גם קלילות וכיף וגם טיפים מגניבים לבנות. תודה רבה!!!"

ורד, אמא של תמר - סדנת בת מצווה

___________________________

bottom of page